Dbamy o Twój spokój
tel. +48 22 295 80 50

Nota prawna

Znaki towarowe zawarte w witrynie www.pl.april.com, na pozostałych witrynach Spółek Grupy APRIL w Polsce, a także cała zawartość serwisu są chronione polskim prawem. Właścicielem praw autorskich do stron, znaków towarowych i innych informacji są: Assistance Sp. z o.o., Service Sp. z o.o., Broker Sp. z o.o., Medbroker Sp. z o.o. oraz Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.

Wykorzystanie niniejszej witryny przez osoby trzecie (w szczególności pobieranie, rozpowszechnianie i modyfikowanie zawartości), wymaga uprzedniej pisemnej zgody właściwej Spółki. Nie dotyczy to jednak pobierania materiałów do prywatnych, niekomercyjnych celów, z zastrzeżeniem, że pobrane treści powinny być opatrzone informacją o ich pochodzeniu i o prawach autorskich.

Niniejszy serwis prowadzony jest w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo dowolnej modyfikacji zawartości witryny, bez uprzedniego powiadomienia.

W żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie szkody, straty lub koszty poniesione w związku z niniejszym serwisem oraz z jego użytkowaniem. Niniejsza witryna zawiera odnośniki do innych serwisów. Wykluczamy odpowiedzialność za treść, funkcjonowanie oraz ochronę danych osobowych w odniesieniu do nich. Powyższe nie dotyczy serwisów, których właścicielem jest Assistance Sp. z o.o., Service Sp. z o.o., Broker Sp. z o.o., Medbroker Sp. z o.o. oraz Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o. Nie przejmujemy na siebie również odpowiedzialności za wszelkie szkody lub wirusy, które mogą zainfekować komputer w związku z korzystaniem z serwisu.

Przeczytaj również: Polityka prywatności

 Polityka Prywatności Medbroker

Data publikacji: 2014-12-02 09:32:03